PODZIĘKOWANIE ZA ZAANGAŻOWANIE W BOŻE CIAŁO

Składamy serdeczne podziękowanie Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób zaangażowali się w tegoroczną Uroczystość Bożego Ciała.

W pierwszej kolejności dziękujemy Wszystkim wyznaczonym i zaangażowanym Rodzinom w przygotowanie poszczególnych procesyjnych Ołtarzy. Bóg zapłać za wykonaną pracę i za współpracę. Bóg zapłać za zakupione - tematycznie związane z Bożym Ciałem - Banery. Dziękujemy za zakup szkieł zabezpieczających świece (12 sztuk) oraz za olej do świec. (5 litrów).

Bóg zapłać za zamówione Msze Święte oraz za pozostawienie wszystkich dekoracji kwiatowych w kościele. Dziękujemy za dopilnowanie porządku na starej plebani. Bóg zapłać za zakup nowego Baldachimu).

Dziękujemy osobom niosącym Baldachim. (podziękowanie na ręce p. Piotra Potępy). Bóg zapłać za obecność naszym Strażakom. Podziękowanie dla księdza Kanonika za posługę w konfesjonale oraz za pomoc przy procesjach. Dziękujemy niosącym Sztandary oraz Feretrony. Podziękowanie dla dzieci sypiących kwiaty oraz dzwoniących w czasie procesji.

Szczególne podziękowanie dla Rodziców – zwłaszcza tych dzieci, które były tutaj obecne codziennie. Dziękujemy obecnym dzieciom pierwszokomunijnym. Jesteśmy wdzięczni osobom, które pomogły w posprzątaniu placu kościelnego, po zakończeniu Oktawy.

Bóg zapłać naszym Szafarzom, dziękujemy Służbie Liturgicznej Ołtarza oraz Dziewczęcej Służbie Maryjnej wraz z opiekunką p. Aldoną. Dziękujemy kościelnemu Mateuszowi za pomoc oraz wykonanie pamiątkowych zdjęć. Dziękujem p. Bartoszowi za prowadzenie strony internetowej naszej parafii.

Bóg zapłać Wszystkim obecnym i z nami się modlącym. Niech Chrystus obecny z nami pod postaciami chleba i wina, wynagradza potrzebnymi łaskami. Również podziękowanie dla Tych, którzy zaangażowali się w czerwcowe Nabożeństwo fatimskie.

Ks. Stanisław.

192085