Sierpniowe Nabożeństwo Fatimskie

W sierpniu raz kolejny odpowiedzieliśmy na apel Maryi z Fatimy i licznie zgromadziliśmy się w naszym kościele, aby modlić się o nawrócenie grzeszników i o pokój na świecie. Po Eucharystii, której przewodniczył Ksiądz proboszcz wzięliśmy udział w montażu słowno-muzycznym, poznając dalszą historii dzieci fatimskich. Grupa Muzyczna wykonała cztery piosenki o tematyce maryjnej. Następnie wzięliśmy udział w procesji, modląc się na różańcu.

W tym miesiącu Figurę Matki Bożej ponieśli: Wyniesienie z kościoła i pierwsza tajemnica: Róża p. Henryka Witka; Druga tajemnica: Róża p. Marii Płaczek; Trzecia tajemnica: Róża p. Marii Malec; Czwarta tajemnica: Róża p. Romana Janigi; tajemnica piąta oraz wniesienie Figury do kościoła: Róża p. Mirosława Małka.

Po Apelu Jasnogórskim i końcowym błogosławieństwie odśpiewaliśmy wspólnie „Zapada zmrok”... Wszystkim Uczestnikom – Bóg zapłać. Zapraszamy do poniższej galerii.

192042